Prawo pracy

foto

Płaca minimalna 2020 ile netto i Zatrudnieni

Płaca minimalna 2020 ile netto i Zatrudnieni poprzez zagraniczną agencję pracy Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest coraz częściej stosowany przez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na osiąganiu poprzez pracownika pracy u innego pracodawcy poprzez okres ustalony w porozumieniu.

Zobacz więcej ...

foto

W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą w życie przepisy

W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych także ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, szczególnie akt osobowych,.

Zobacz więcej ...

foto

usługi księgowe PPK to nowa gatunek

usługi księgowe. PPK to nowa gatunek zbierania na emeryturę. Mają one zapewnić godne życie podczas jesieni życia. Zanim lecz zaczniemy korzystać z PPK pracodawcy muszą dopełnić zgrupowanych z tym formalności. Na szkoleniu dowiedzą się Państwo kogo mieści PPK oraz jaka jest procedura tworzenia PPK. Wszyscy zatrudniający pracowników i zleceniobiorców (w szczególności podmioty zatrudniające powyżej 250 pracowników). Program:,.

Zobacz więcej ...

foto

kto zatrudnia nauczyciela w szkole

kto zatrudnia nauczyciela w szkole w dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych dodatkowo ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej,.

Zobacz więcej ...

foto

Stosunek pracy na podstawie wyboru kodeks pracy Jest

Stosunek pracy na podstawie wyboru kodeks pracy. Jest niemal pewne, że sprawa nowego kodeksu pracy – a pod warunkiem nawet nie formalnie całego kodeksu, to innowacyjnych standardowych ustaw – wróci do Sejmu z niemal 100-procentową pewnością wejścia w życie od 1 stycznia 2020 r. wróci zaraz po wyborach. Zmiany w kodeksie pracy przewidują miedzy innymi ujednolicenie czasu urlopu.

Zobacz więcej ...


Copyright © 2019 110 Najważniejszych dokumentów